Merakla bekleniyordu, çekimler başladı! İşte ilk kareler


Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de yayımlanan ‘Mevzular Açık Mikrofon’ programına, Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu konuk oldu. Programda format gereği Millet İttifakı’na destek veren kişiler yer almazken, Babala TV’de daha önce başvuran ve Kılıçdaroğlu’na muhalif kişilerin soru soracağı belirtilmişti.

ÇEKİMLER BAŞLADI

Kılıçdaroğlu’nun katıldığı programın çekimleri de akşam saatlerinde başladı.

ser

Programa katılan isimler arasında olan dijital yayıncı Bahar Feyzan da çekimlerden başka bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Fwq736NWIAEp5jw

UĞUR KİMLERİN KATILACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur, yaptığı paylaşımda programa soru sormak için katılacak kişilerle ilgili bilgi vermişti. Uğur, “An itibarıyla salonumuzda 243 AK Partili, 26 Memleket Partili, 81 MHP’li, 41 küskün CHP’li, 27 Zafer Partili olacak. Hem Türk basını hem de yabancı basından gazeteciler salonda hazır bulunacak. Dışarıdan şimdilik 3 videolu soru gelecek (artabilir). Bir de torpil yaptığım, yakın çevremden 10 kişi soru sormadan izleyecek (olsun o kadar). Son anda iptal eden ya da vazgeçen olur mu bilemem, her zaman olur ama eksi 10, artı 10 onu, göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

FwgqEl4WwAU2DpJ

Kaynak URL