2. tur kararı merakla bekleniyordu! "Ülkemize hayırlı olsun"


Türkiye pazar günü sandık başına giderek 13. cumhurbaşkanını belirlemek üzere tercihini yapacak. İlk turun ardından dağılan ATA İttifakı’nın adayı Sinan Oğan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı desteklerken ittifaktan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ve Adalet Partisi lideri Vecdet Öz ise ‘Kılıçdaroğlu’ dedi. Memleket Partisi’nde geçtiğimiz günlerde ikinci turda nasıl bir tutum sergileyeceğine ilişkin MYK toplantısı gerçekleşmişti.

33

“ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Memleket Partisi MYK toplantısının ardından partinin kurucularından ve PM üyesi Ömer Özdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Özdoğan paylaşımına “Bunca hadiseden sonra kimse bize baskı yapmaya kalkmasın” sözleriyle başlarken şöyle devam etti:

“Yeni bir açıklamaya lüzum yok. Sözümüzün arkasındayız. Ne Cumhur ne Millet Tek Yol MEMLEKET diyor, kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tarih bizi tartacaktır. Kimsenin haddine değlldir yargılamak! Ülkemize hayırlı olsun.”

AA-20230514-31137405-31137399-MEMLEKET_PARTISI_GENEL_BASKANI_MUHARREM_INCE_OYUNU_KULLANDI

BİR AÇIKLAMA DA İNCE’DEN!

Öte yandan Muharrem İnce dün gece saatlerinde partili gençlerle bir fotoğraf paylaştı. O paylaşıma İnce, “Gençler, evlatlarım; bu yola sizinle birlikte çıktık, sizinle birlikte bu yolda yürümeye devam edeceğiz” notunu düştü.

Fw_yYcqXgBQ3Ltz

İlginizi Çekebilir


Emekli bayram ikramiyesinde zam kesinleşti! Herkes rakamı merak ediyor!

Emekli bayram ikramiyesinde zam kesinleşti! Herkes rakamı merak ediyor!İkinci el Togg'un fiyatı gündem oldu, görenler şaşkına döndü! Harekete geçildi

İkinci el Togg’un fiyatı gündem oldu, görenler şaşkına döndü! Harekete geçildi

Yurt dışı oyları Ankara’da! Uçaklardan indi, tırlarla taşındı! İşte o anlar…

Yurt dışı oyları Ankara’da! Uçaklardan indi, tırlarla taşındı! İşte o anlar…

Kılıçdaroğlu son vaadini açıkladı! "Faizin tamamı silinecek"

Kılıçdaroğlu son vaadini açıkladı! “Faizin tamamı silinecek”

Kaynak URL