Bir ülkeyi geliştirmenin tek yolu eğitimdir
Ali Bey, iş hayatına nasıl atıldınız? Antep fıstığı bahçeleri olan çiftçi bir ailenin çocuklarıyız. Benden önce bir ablam var, erkek kardeşlerin en büyüğü...
Ali Bey, iş hayatına nasıl atıldınız? Antep fıstığı bahçeleri olan çiftçi bir ailenin çocuklarıyız. Benden önce bir ablam var, erkek kardeşlerin en büyüğü...
Sumer Hanım, sizi tanıyarak başlayabilir miyiz? Tarım akademisyeni ve aynı zamanda da tarımla uğraşmayı hiç bırakmamış bir ailenin içine doğdum. Baba tarafım bildiğim...
● Renan Bey, sizi tanıyarak başlayabilir miyiz? 1964 Ankara doğumluyum. İlkokulu orada okudum. Sonra Galatasaray Lisesi’ni kazanıp İstanbul’a geldim. Liseyi bitirince de ODTÜ’de...